Universal Transport - tworzymy muzykę od ponad 60 lat

Pomimo tego, że możemy pochwalić się ponad pół wiekiem doświadczenia, jeszcze nie potrafimy przenieść gór! Jednakże nasze osiągnięcia obejmują ładunki ponad 50 metrowe i/lub ponad 100 tonowe, które transportujemy prawie każdego dnia. Nasz slogan "...don't worry, be heavy!"  czyli nie martw się, bądź ciężki, ma na celu prosty przekaz: wielkogabarytowe projekty transportowe naszych klientów są w bezpiecznych rękach.


Universal Transport jest jednym z liderów w dziedzinie logistyki wielkogabarytowej i może pochwalić się ponad 60-letnim doświadczeniem. Jednym z kluczowych czynników naszego sukcesu jest konsekwentna specjalizacja w przemyśle budowlanym i konstrukcyjnym, energii wiatrowej, kolejnictwie oraz sektorze pojazdów wielkogabarytowych.

Przewozimy ładunki ponad 50 metrowe lub ważące ponad 100 ton, prawie każdego dnia.

Universal Transport jest partnerem, który pomoże znaleźć rozwiązania w dziedzinie logistyki wielkogabarytowej, oferując dopasowane do potrzeb klienta rozwiązania w dziedzinie wysokogabarytowej logistyki począwszy od analizy wymaganego zakresu usług, złożenie aplikacji oraz zadania związane z transportem transgranicznym aż po rozbiórkę i ponowne złożenie układów i sprzętu z punktualnym ładowaniem pojazdów wraz z zakończeniem projektów transportowych  przy użyciu wszelkich koniecznych tras oraz środków transportu.

Usługi

Umwelt- zertifikat

Unser Umweltmanagement ist nach DIN EN ISO 14001 zertifiziert.

Qualitäts- management

Als Nachweis beständiger Qualität sind wir nach DIN EN ISO 9001:2008 zertifiziert.

AEO-Zertifikat

Als Nachweis beständiger Qualität und dessen Sicherung sind wir nach DIN EN ISO 9001:2008 zertifiziert.

Universal Transport może pochwalić się jednym największych w Niemczech parkiem maszyn dostosowanych do transportu ładunków ciężkich, specjalnych i ponadgabarytowych, dlatego też należy do liderów w dziedzinie usług transportu ciężkiego i wielkogabarytowego w Niemczech i Europie.

Nasz tabor samochodowy

Zagranie odpowiedniego dźwięku oznacza, że grasz coraz lepiej

Zapewniając naszym pracownikom ciągłe możliwości szkoleń i nauki, umożliwiamy im ciągle rozwijać ich specjalistyczne umiejętności i poszerzać wiedzę w celu osiągnięcia optymalnej realizacji projektów transportowych.  
Szkolenia okazują się za każdym razem być cennymi inwestycjami.


Przykłady szkoleń dla naszych pracowników:

  • Seminaria dotyczące zabezpieczeń ładunków we wszystkich lokalizacjach
  • Szkolenia dla kierowców dotyczące ograniczenia zużycia paliwa
  • Szkolenia producentów na temat najnowszych technologii wykorzystywanych w maszynach
  • Kursy kształcenia ustawicznego dla pracowników
  • Kursy języków obcych

Nasze siedzibyNasi partnerzy na całym świecie