zamknij

Budownictwo

Kompleksowa organizacja logistyki transportu ładunków nienormatywnych

Czy nie byłoby łatwiej mieć u swego boku jednego silnego partnera? Partnera, który zorganizowałby całą logistykę związaną transportem Państwa elementów konstrukcyjnych, i który zająłby się wszystkimi detalami od A do Z, czyli od ustalenia gabarytów do załatwienia spraw celnych? Universal Transport gwarantuje właśnie takie korzyści wynikające z posiadania jednego silnego partnera. Prosimy powierzyć nam organizację logistyki transportu ładunków nienormatywnych.

Więcej niż tylko klasyk

Na budowach Europy czujemy się jak w domu. Jesteśmy Państwa silnym partnerem w zakresie logistyki transportu ładunków nienormatywnych w budownictwie. W Niemczech i w całej Europie. Nasz park samochodowy jest dostosowany do specjalnych wymagań branży budowlanej.

Elementy betonowe, części mostów lub całe domy. Dzięki profesjonalnemu zarządzaniu projektem gwarantującemu rzetelność i terminową dostawę jesteśmy w stanie zrealizować każde zadanie transportowe w branży budowlanej.

Indywidualne koncepcje dla logistyki transportu ładunków nienormatywnych w budownictwie

Każdy transport ładunków nienormatywnych dla budownictwa poprzedza szereg działań w zakresie zarządzania projektem obejmujących wspomagane komputerowo planowanie i obliczanie nośności i ciężarów, ustalanie wymiarów i ograniczeń transportowych, rozpoznanie trasy, uzyskanie pozwoleń i ewentualnie załatwienie formalności celnych. Do naszych zadań należy również dobra współpraca z policją, lokalną administracją i urzędami.

Optymalizacja logistyki
jako przewaga konkurencyjna –
perfekcyjne przestrzeganie harmonogramów

Czy nie byłoby wspaniale, gdyby mogli Państwo w stu procentach polegać na uzgodnieniach i obietnicach? Gdyby Państwo dokładnie wiedzieli, że materiał i elementy konstrukcyjne będą dostarczone na budowę dokładnie na czas?

W takim razie musimy osobiście porozmawiać o Państwa kolejnym projekcie. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Heavy News

NOWOŚCI I PROJEKTY WYKONANE PRZEZ BUDOWNICTWO

... don't worry, be heavy!

Universal Transport wykonuje transporty ciężkie i realizuje kompleksowe intermodalne projekty z zakresu transportu ładunków
nienormatywnych na lądzie wodzie i w powietrzu dla klientów z równych branż, np. z branży budowlanej, energii wiatrowej,
pojazdów szynowych oraz budowy maszyn i urządzeń – i to na całym świecie!

Universal Transport.
Państwa silny partner w
zakresie logistyki transportu
ładunków nienormatywnych.

Transport ciężarowy to perfekcyjna kompozycja. Universal Transport należy to tych przedsiębiorstw, które nadają ton w branży logistyki transportu ładunków nienormatywnych. Nasze przedsiębiorstwo transportu ciężarowego realizuje w całej Europie codziennie ponad 300 zleceń na przewóz ładunków o długości ponad 50 metrów i ciężarze ponad 100 ton.

Ponad 65-letnie doświadczenie oraz specjalizacja w branży budowlanej, energii odnawialnej, pojazdów szynowych, budowy maszyn i urządzeń dla przemysłu jak też branży pojazdów wielkogabarytowych, silosowych i lotnictwa gwarantują sprawne wykonanie każdego zamówienia.

Jak w orkiestrze: dzięki grze zespołowej w takt muzyki powstaje melodia. Profesjonalne zarządzanie projektem towarzyszy transportowi od początku do końca. Indywidualne planowanie, obliczanie, uzyskiwanie pozwoleń to praca, jaką trzeba wykonać przed samym transportem. Transport wykonuje wykwalifikowany personel składający się z kierowców i pilotów transportu. Przy czym zawsze szukamy najsensowniejszego rozwiązania. Nie myślimy tylko o klasycznym środku transportu, czyli samochodzie ciężarowym, lecz bierzemy pod uwagę inne rozwiązania – sensowną alternatywą jest często transport kolejowy lub wodny.