zamknij
19. czerwca 2020

Goście z Berlina: parlamentarny sekretarz stanu Bilger wraz z dr Carstenem Linnemannem (członkiem Bundestagu) z wizytą w Universal Transport.

Steffen Bilger, parlamentarny sekretarz stanu w Federalnym Ministerstwie Transportu i infrastruktury cyfrowej oraz koordynator rządu federalnego ds. transportu towarowego i logistyki odwiedził w dniu 8 lipca główną siedzibę Universal Transport w Paderborn.  Prezes Zarządu grupy, Holger Dechant, przywitał sekretarza stanu i oprowadził go wraz z posłem do Bundestagu dr Carstenem Linnemannem i studentką Dianą Mendelev po zakładzie.

Sekretarz stanu Steffen Bilger pytał między innymi o wyzwania związane z planowaniem i realizacją transportów ponadgabarytowych i nienormatywnych oraz o stan cyfryzacji i różnorodną ofertę edukacyjną grupy Universal Transport.  Sekretarz Steffen Bilger powiedział:  „Jestem pod dużym wrażeniem pracy, jaką wykonuje Universal Transport.  Jestem zachwycony nie tylko mistrzowskimi osiągnięciami ekonomicznymi i logistycznymi, lecz przede wszystkim zaangażowaniem na rzecz pracowników.  Universal Transport wzorowo troszczył się o kierowców szczególnie w czasie pandemii koronawirusa.

Podczas kolejnego obchodu po zakładzie przedstawiono różne typy pojazdów floty ciężarowej przedsiębiorstwa,   między innymi przyczepy specjalne z teleskopowaną powierzchnią ładunkową, którymi można przewozić łopatki wirnika elektrowni wiatrowych.  Ponadto Universal Transport pokazał sekretarzowi stanu swój nowy ciągnik siodłowy z asystentem skrętu.

<< powrót do przeglądu
>> Wyświetl następna widomość