zamknij
Anspruchsvolle Schwertransporte erfordern Erfahrung, Flexibilität, Planung und eine Vielzahl ineinandergreifender Kompetenzen.

In der Perfektion liegt unsere Leidenschaft

Anspruchsvolle Schwertransporte erfordern Erfahrung, Flexibilität, Planung und eine Vielzahl ineinandergreifender Kompetenzen.

Proszę sobie wyobrazić,
że Państwa zlecenie transportowe
realizowane jest absolutnie fachowo
i bez zakłóceń.

Nawet po pół wieku nie jesteśmy w stanie przenosić gór, ale ładunki o długości ponad 50 metrów ważące ponad 10 ton przenosimy niemal codziennie. Nasze hasło „…don’t worry, be heavy!“ oznacza, że wszystko, co jest związane z transportem nienormatywnym, jest u nas w dobrych rękach.

Ze swoim ponad sześćdziesięcioletnim doświadczeniem Universal Transport należy do wiodących firm logistyki przewozów ponadgabarytowych. Kluczem do naszego sukcesu jest konsekwentna specjalizacja w budownictwie, branży odnawialnych źródeł energii, branży kolejowej, przemyśle i wielkich pojazdach.

Chcą Państwo wiedzieć, co projekty z zakresu transportu
ładunków nienormatywnych mają wspólnego z orkiestrą symfoniczną ?

Perfekte Teilprozesse

Podobnie jak orkiestra symfoniczna, tak też projekt z zakresu logistyki przewozów ponadgabarytowy składa się z szeregu idealnie wzajemnie dostrojonych podprocesów.

Sorgfältige Planung für Ihre Transporte

Od doradztwa i starannego planowania „jako kompozycji” do wyboru odpowiednich „instrumentów” , to znaczy odpowiednich środków transportu…

Projektmanagement für die Transportdurchführung

…do perfekcyjnego zarządzania projektem, aby właściwie wykonać transport. Jeden proces przechodzi w kolejny, a na końcu powstaje doskonała melodia.

Menschen sind bei der Durchführung von Schwerlastprojekten entscheindende Erfolgsfaktoren

Tak, jak muzycy w orkiestrze, tak też przy realizacji projektów z zakresu przewozów ponadgabarytowych to ludzie mają decydujące znaczenie dla powodzenia całego przedsięwzięcia..

Universal Transport - Ansicht Aussen
Transportplanung für Ihren Transportbedarf

Tu gra muzyka – od ponad 60 lat

Universal Transport oferuje rozwiązania w zakresie logistyki przewozów ponadgabarytowych, obejmujące określenie zakresu usługi, składanie wniosków i załatwienie spraw celnych, demontaż i ponowny montaż urządzeń, punktualne podstawienie odpowiednich pojazdów i w końcu przewóz wszelkimi możliwymi drogami.

Posiadając jedną z największych flot pojazdów ciężarowych, specjalnych i pojazdów do przewozu ładunków nienormatywnych Universal Transport jest godnym zaufania partnerem do transportów ponadgabarytowych w Niemczech i w Europie.

Weltweite Standorte für Transporte